Telefonia IP dla firm

Kto powiedział że telekomunikacja nie może być prosta i przyjazna?

Telefonia internetowa VoIP i jej wyjątkowość.

Telefonia internetowa VoIP?

O co ten cały szum?

Szczypta wiedzy

Technologia VoIP (ang. voice over internet protocol) jest cyfrową technologią, przesyłania głosu za pomocą Internetu. Telefonia IP to wysoka jakość połączeń i niskie koszty z zupełnym wyeliminowaniem kabli łącz miejskich oferowanych przez klasycznych operatorów telekomunikacyjnych.  Nowoczesna platforma telekomunikacyjna, jaką posiada foneo, zapewni Tobie dostęp do usług takich jak: przekierowywanie połączeń, wirtualny fax, bieżący dostęp do bilingu oraz wszelkich ustawień dostępnych z poziomu Panelu Klienta.

Sieć telefoniczna podąża za Tobą

Telefonia internetowa daje ci możliwość kontaktu ze swoimi klientami, partnerami biznesowymi, kolegami i koleżankami z pracy wszędzie. Odbieraj telefony służbowe gdziekolwiek się znajdujesz: w biurze, w podróży, pracując z domu, a nawet będąc za granicą. Możesz Tworzyć oddziały na całym świecie i rozmawiać za darmo między nimi wybierając numer wewnętrzny.

Nie martw się o rachunki

Minimalny abonament, zauważalnie niższe rachunki na rozmowy międzymiastowe i międzynarodowe, bez konieczności zakupu specjalnych urządzeń, brak opłaty za instalację i utrzymanie systemu. Będziesz zadowolony z kwoty, którą zobaczysz na rachunku foneo.

© Copyright - foneo.pl 2017 All rights reserved