Sprzęt do foneo

zamów foneo z centralą, a…

Centrala za 24 x 0% !!!

Wyjątkowa oferta operatora telefonii internetowej na rynku.

Atrakcyjna cena
W foneo możesz kupić wysokiej klasy nowoczesne centrale Slican za 10% jej wartości.
Właścicielem serwera IP wraz z licencjami oraz dostępem do foneo staniesz się w ramach stałych opłat abonamentowych wg taryfy Twoja Sofa.

Różnorodne oferty
Dajemy pełną możliwość wyboru konfiguracji centrali, telefonów i akcesoriów. Możesz zdecydować o zakupie całego serwera IP, bramy IP lub elementów do rozbudowy centrali, którą masz w firmie. Jeżeli potrzebujesz zmiany i szukasz nowoczesnego sprzętu i kompleksowego rozwiązania telekomunikacyjnego możesz kupić całą centralę Slican wraz z pakietem licencji i dostępem do oferty foneo.

Bramy VoIP Slican, dzięki którym połączysz się z foneo używając central już zainstalowanych w Twojej firmie dostosowane są również do potrzeb małych, jak i dużych firm.
I w końcu – mamy coś dla klientów, którym brakuje naprawdę niewiele, żeby korzystać z komunikacji foneo. Wystarczy wybrać niezbędne elementu do rozbudowy central i serwerów Slican.

W promocji foneo niezależnie od Twoich potrzeb jest dla Ciebie rozwiązanie! To Ty decydujesz, z czego korzystasz i ile chcesz płacić.